Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiatal orvosokaz, nővéreket...

Fiatal orvosokaz, nővéreket merjem tegezni vagy inkább nem illik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Maximálisan nem illik.
2023. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyen nem tegeződünk.
2023. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem illik.
2023. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés, ez sok mindentől függhet. Én a betegeket szinte sosem tegezem, még a 10 év alattiakat sem, de azt sem szeretem, ha beteg engem tegez. Elfogadom, de annyira nekem ez nem tetszik.
2023. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

alapvetően nem, viszont fogorvosnál magánban mindkét asszisztens tegezésre váltott szó nélkül (30as vagyok, ő is 30-40 körüliek), A 35 körüli fogorvosnővel maradt a magázódás, de vicces volt az is, mert egyszer az egyik barátnője votl a páciens, aki meg simán sziával köszönt.


Szóval sztem te ne kezdeményezz tegeződést, de ha tegeznek, tegezd vissza. Azért nem kell annyira karót nyeltnek sem lenni, mint itt néhány válaszoló.

2023. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mint eü dolgozó a korombeliekkel (26 vagyok) nem bánom ha tegezodunk mert sokkal természetesebbnek érzem. Idosekkel magazodok, így elvarom hogy ők is magazzonak, ennek ellenére van amelyik lszrja és rögtön letegez.

Az a biztos ha megkerdezed.

2023. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!