Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos nem kért széklet...

Az orvos nem kért széklet vizsgálatot csak felírta a gyógyszert, nem ártok ha így beszedem?

Figyelt kérdés
Több kg-t fogytam mindenféle változtatás nélkül. Gyengének érzem magam és bugyorog a hasam. Elküldtek vérvételre, de felírtak féreghajtót is, anélkül, hogy széklet vizsgálatra küldtek volna. Ezt a gyógyszert be lehet csak úgy szedni? Anélkül, hogy igazolt lenne a fertőzés, árthat valamit, ha esetleg más a bajom? A vérképbe nem zavar be?

2023. aug. 23. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológusnál voltál?
2023. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Beutalót kaptam oda, arra még várok… de ha nagyon hosszú időre adnak kénytelen leszek magánba menni, ha semmi se segít… viszont az rengeteg pénz.
2023. aug. 23. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Vérvétel útján is meg lehet állapítani.
2023. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 milyen értékeket néznek vérből?
2023. aug. 23. 11:57
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, csak ez kb. olyan, minthogy semmi nem igazolja, hogy kellene, de hátha beválik és akkor nem kell beutalót adni széklet vizsgálatra. Nagy fogyás ok nélkül inkább másra utal.
2023. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 kg-t fogytam kb
2023. aug. 23. 17:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez volt a problémám, hogy beutalót nem adott vizsgàlatra…,
2023. aug. 23. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni én simán elmennék magánba.
2023. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mondjuk a 3kg nem olyan sok valóban, de az ilyen esetek mindig általában 2 dolgot feltételeznek, ezekre gondol az orvos. De mindegy is, én elmennék orvoshoz minél hamarabb, persze drága magánban, de államiba szinte lehetetlen sokszor bejutni.
2023. aug. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt már vérvétel? Mi lett az eredménye? Az alapján kaptál gyógyszert? Vagy csak kaptál gyógyszert és akkor kaptál beutalót vérvételre.

3 kg egyébként nem nagy fogyás.

2023. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!