Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudom kivenni a katétert,...

Hogy tudom kivenni a katétert, és eltávolítani!? Az orvos nem vette ki.

Figyelt kérdés

Hogyan tudom a katétert el távolítani? Harmadik napja, hogy katétert raktak föl, tegnap voltam a dokinál mondom vegye ki mert már kellemetlen. Azt mondta a doktornő, hogy nem lehet még eltávolítani, 4 napig bent kell maradnia.

Mondtam neki, hogy el fogom távolítani. Erre csak mosolygott és azt mondta nagyon fájni fog. Nemrég próbáltam ki venni de nem bírtam valamiért nem bírom ki húzni olyan mintha meg akadt volna meg is ilyedtem hiába próbáltam ki venni. Én már nem akarom hogy bent legyen, közlekedés stb... Így járjon az ember minden fele... De azt mondta a nővér még 4 napig bent kell lenni valaki segítsen, mert nagyon kellemetlen.


2023. aug. 27. 00:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Visszatért a katéteres kérdező..
2023. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. Életben vagy még?
jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!