Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Littmann master cardiology...

Littmann master cardiology vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon beruháznék egy master cardiology-ra érdekelne a véleményetek. Tényleg a legjobb a mechanikus fonik közül? (Mentőtiszt hallgató vagyok)

2023. aug. 27. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

Talán ha képes lettél volna normálisan leírni az eszköz nevét - ami fonendoszkóp ugyebár - akkor még valamennyire komolyan is lehetne venni a kérdésed.


Mellesleg egy intézményi mentőtiszt nem a munkaadója felszerelésével dolgozik? Amúgy meg egy ilyen egyszerű eszközből mind alkalmas arra, amire készült - egyes emberek bömbölő zenékkel kinyírt füleivel ellentétben.

2023. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy azért mert egy rövidítést máris komolytalan lenne a kérdésem.

Egyébként meg attól függetlenül hogy a fonendoszkóp az alapfelszerelés része, a tanulmányai során minden mentőtiszt hallgatónak venni kell! Hiszen a sajátoddal fogsz gyakorolni.


A hasonló kommentelők kérem kíméljenek, nem fogok senkivel szájkaratézni.

2023. aug. 27. 20:15
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

#1

Az összes szakmabeli “foninak” nevezi, kétlem hogy ön eü dolgozó lenne, akkor miért kommentel? Az orvosok is maguknak veszik a képzés alatt.


A kérdésre viszont sajnos nem tudok válaszolni, sebészként beérem a Littmann Classic III-al. Mentősként biztosan szereznék egy drágábbat/jobbat.

2023. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%

Kérdés:

Littmann master cardiology vélemények?


Válasz:

350+ eurós árral egy high-tech mobiltelefont, önfelhúzós svájci-karórát, elektromos rollert (drága ritkaföldfém mágnesekkel a motorban és kobalt oxiddal az akksiban), stb. - de egy műanyag tapintóból, összekötőcsőből, fémpántból álló, cca. 10 euró előállítási költségű cuccért - hát a sokk még egy ideig el fog tartani...


Olyan egészségügyre szerintem nincs szüksége az átlagos magyarországi embereknek, ahol a "jajjdeszegényalulfizetettcsóró" dolgozók ilyesmire nem sajnálják a pénzt!

2023. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

#4

Ezzel elárulta hogy fogalmam sincs a fonikról.

2023. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
fogalma*
2023. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kedves 4 es úgy érted hogy nincs szüksége a magyar embereknek arra hogy az őket vizsgáló/gyógyító orvosoknak jóminőségű diagnosztikai eszközei legyenek… érdekes
2023. aug. 27. 21:27
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

#5 - állításodat indokold is meg, mert érvekkel meggyőzhető vagyok!


Egész életemet a műszertechnológiáknak szenteltem, ezért valószínűleg én többet tudok az orvosi műszerek működéséről, mint bármilyen átlagos orvos. Nem téveszt meg a nagyon kidolgozott eszközök látszólagos egyszerűsége sem - de ami túlzás az túlzás!

:)

2023. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél és van rá pénzed vegyél, mondjuk tanulóként szerintem nem sok ember szaladgál ilyennel.

A másik, hogy vigyázni rá, sajnálni fogod ha leejted, összepiszkolod, elhagyod, leeszed, lenyúlja valaki.

2023. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező - ugyanez a "minőség" 30 euróért busás üzleti haszonnal legyártható, ezért én az érték/ár aránnyal azonosítom a minőség fogalmát.
2023. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!