Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Littmann master cardiology...

Littmann master cardiology vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon beruháznék egy master cardiology-ra érdekelne a véleményetek. Tényleg a legjobb a mechanikus fonik közül? (Mentőtiszt hallgató vagyok)

2023. aug. 27. 18:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tanácsok jó ár/érték arányban lévő foendoszkópokra?
2023. aug. 27. 21:42
 12/25 anonim ***** válasza:

Ez szerintem megteszi egy komoly szakembernek is:

[link]

2023. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.


Első foninak én Classicot vennék, de az ajánlott Riester is jó lehet, Littmann kicsit olyan mint a BMW, nem olyan jó, mint amilyen drága. Egy hagyományos fonira hülyeség 100 ezer forintot kidobni, mert annyival nem tud többet.


Nekem Littmann Core van, meg tartaléknak egy Classic III. A Core rohadt jó, de nagyon drága, én is céges pénzből vettem, a Classic III egy átlagos foni, de tanulni bőven elég. Előtte Classic II volt, szubjektív a IIest jobban szerettem, de szegénynek már nagyon merev a csöve.


De ismételten a linkelt Riester tényleg teljesen jó, de semmi presztízse nincs. Szóval szerintem Riester vagy Classic III, (ha lehet még kapni akkor Classic II)

2023. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot 13.

Ezekről mi a véleményetek: [link]

2023. aug. 28. 05:53
 15/25 anonim ***** válasza:
Ilyet látok az osztályokon kitéve, így szerintem nem lehetnek rosszak. :)
2023. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó link szerintem tökéletes választás.

Ezek tartósak, csodálatosan hallasz vele, nem félted, nekem van legalább öt különböző, de ez az alap a legjobb..

[link]

2023. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van Cardiology 3, Master Cardiology, 3100 meg Classic 2 és 3, ha most kellene vennem Cardiology IV vagy a Master Cardiology közül választanék, egyszerűen menj be egy orvosi műszerboltba és hallgatózz mindegyik kiszemelttel, úgy a legegyszerűbb eldönteni.
2023. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a Gima Rappaport egyelőre bőven megteszi. A hallgatók zöme még egyébként sem tudja olyan hű de profin használni, ehhez évek kellenek.


Emlékszem talán tavaly volt, amikor a hallgató gyakorlat idején nagy menőn bejött a kórházba nyakában villogva a drága fonival. Aztán, amikor megkérdeztem tőle, hogy na kolléga akkor mondja már meg nekem, hogy ha 2L2-ben hallana egy systolés zörejt mire gondolna? Az volt a vissza kérdezés, hogy mi az a 2L2. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy amíg nem mélyedtünk el rendesen a belgyógyászati propedeutikai ismeretekben, addig csak óvatosan. Különösen hallgatóként, egyébként az olcsóbbat javasolnám egyelőre! Hidd el úgy sem fogsz még tudni kihallani holosystolés, meg mit tudom én Gallop ritmusokat, ami meg kell egy crepitatio, vagy sípolás, búgás arra jó lesz az olcsóbb is hidd el. Ha meg végzel, akkorra már úgy is bizonyítottad a tudásod, hogy tudod mit hol, hogyan kell és kint élesben jól is jöhet majd az esőben, szélben akkora jó vétel lehet a drágább szerintem.

2023. szept. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó attól, hogy te sznob vagy még nem a hallgató lesz a hülye. Tíz éve dolgozom orvosként és fogalmam sincs mi az a 2L2. Soha az életben leírva sem láttam sehol státuszban.
2023. szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként az ilyen oktatókat úgy taknyán tudnám tenyerelni hogy az hihetetlen. Azért megalàzni egy hallgatót mert hogy milyen foni lóg a nyakában...
2023. szept. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!