Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor kell "kötelezően" kezet...

Mikor kell "kötelezően" kezet mosni?

Figyelt kérdés
Higiénia szempontból kérdezem, mert én hajlamos vagyok túl sokszor kezet mosni (nem vagyok ocd-s csak szeretek tiszta, ápolt lenni) de szeretném ezt lecsökkenteni (kezd sebesedni és száradni emiatt) és csak annyiszor kezet mosni amikor tényleg érdemes, nem feleslegsen. Gondolok itt étkezés előtt meg után? Wc után nyilván, haza érkezéskor, ennyi jut eszembe hirtelen...mikor kell még, ki mikor szokott aki nem mos gyakran kezet.

2023. szept. 4. 03:38
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Én így:

Pisilés után röviden, szappan nélkül

Kakilás után alaposan, szappannal

Hazaérkezéskor alaposan, szappannal

Ha úgy érzem indokoltan koszos lett (pl mosogatógép bepakolása, szemét kezelése) alaposan, szappannal

2023. szept. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a retyón nem volt papír.
2023. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pénzhez érsz…
2023. szept. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!