Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvoshoz bemehetek?

A háziorvoshoz bemehetek?

Figyelt kérdés
Lennének kérdéseim és gondjaim, és szeretnék beutalót kérni különféle helyekre, hogy kivizsgáltassam magam. Édesanyám azt mondta elzavarna, mert nem ér rá ilyenekre. Ez igaz? Vagy segíteni fog? (Ne ódákat képzeljetek el, kb. 10 kérdésem lenne.)

2023. szept. 4. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez a dolga, menj be nyugodtan.
2023. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg ez a dolga, viszont nálunk senkit nem szoktak fogadni időpon nélkül, szóval szerintem hívd fel előtte, kérdezd meg, hogy pár kérdéssel mikor ugorhatnál be.
2023. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Édeyanyád biztosan ismeri, sajnos vannak ilyen háziorvosok, akik nem foglalkoznak csak konkrét betegségekkel. De ez ne ijesszen el, menj el és kiderül, csak van ahol még időpont kell.
2023. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Felettem szolokkal értek egyet, valamint én (is) azt javaslom, hogy hívd fel, vagy az aszisztensét, nekem hívásra megirja a beutalokat, de eloben kerdezhetek is 1-2 dolgot ha ugy van, de nagyon en sem huznam az idejet, jar oda 024 sztorizni eleg nyugger.
2023. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösziii a válaszokat. Kérhetek teljes kivizsgálást is csak úgy?

Illetve elmondjam a háziorvosomnak, hogy pszichiáterhez is járok? Jelentene hátrányt?

2023. szept. 4. 08:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg kösziii, nagyon szép napot kívánok nektek. Volt egy korábbi eü-s kérdésem, de ott bunkóztak, ez viszont meglepett.
2023. szept. 4. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérjed nyugodtan.
2023. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egy jò hàziorvosnak mindent el lehet mondani és meg is lehet beszélni vele.
2023. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!