Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más is kellemetlenül érzi...

Más is kellemetlenül érzi magát mikor az orvos fonendoszkóppal hallgatja?

Figyelt kérdés

Nekem mindig nagyon gyorsan ver a szivem ilyenkor. Én nagyon kellemetlenül/zavarban érzem magam ilyenkor. Függetlenül, hogy férfi vagy nő az orvos.

Ma voltam a háziorvosnál és elnevette magát (nem rosszból), hogy milyen gyorsan ver a szivem és mondta, hogy nem kell ennyire izgulni.

Másik, hogy nem tudok olyan gyorsan sóhajtani, ahogy kéri. Mindig mondja, hogy még sóhajtsak, meg na még egy mély sóhajtás.. de nem tudom olyan gyorsan..


2023. szept. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ügyetlenkedek az öltözéssel, vetkőzéssel, az kellemetlen, igen. Azon nem hiszem, hogy sokat spórolna a doki/-nő, ha gyorsabban sóhajtoznék, úgyhogy úgy sóhajtozok, ahogy nekem komfortos. A hallgatózással nincs gondom.
2023. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig ezt csinálják. Zavarban annyira nem vagyok, de az viszont baromira idegesítő, hogyha elkezd nyugtatni. Nekem egyszer azt mondta egy doki, hogy az nem jó, ha gyorsan szívom/fújom ki a levegőt, hanem mélyen lassan lélegezzek be, nem kell gyorsan és fújjam ki, majd ő pakolgatja rajtam a fonendoszkópot, nem kell minden egyes fonendoszkóp érintésre új levegőt venni. Azóta így csinálom és sosem szólt még senki, hogy nem jó.
2023. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem zavart sosem így. De mondjuk az tény, hogy rá tudok parázni egy vizsgálatra.
2023. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon kényelmetlenül érzem magamat mindig, mert az az igazság, hogy sajnos szexuálisan felizgat, amikor vizsgálnak. Egészen pontosan akkor, ha a szívemet hallgatják, vizsgálják, tehát egészen biztos, hogy sokkal gyorsabban dobog. Nagyon kínos, ciki, borzalmas minden ilyen helyzet, mert egyszerre okoz gyönyört és kínt.
dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!