Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Életmentő műtétem volt. A...

Életmentő műtétem volt. A sebész megmentette az életemet. Adja vagy ne adjak hálapézt? Amúgy full bunkó velem... Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10

Huhh mekkora ötlet, te ügyefogyott. :D

2023. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gyulacs2 válasza:
De ha megmentette az életedet, miért akarod becsukatni?
2023. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan erre példa de szerintem megérteni a problémát ez is jó.

Nagy cégeknél konkrét szabályok szoktak lenni, pl nálunk le van eléggé írva az etikai szabályokban milyen összegig lehet elfogadni valamit, és oktatásunk is van belőle, példa esetekkel mi oké mi nem oké.

Az ökölszabály az, hogy alacsony összegű ajándék ami nem számít neked meg neki kiemeltnek az belefér, szóval józan észszel ki lehet találni. Ha nem volt szimpi akkor mindegy, az ember normális, hogy hálás ilyen fontos dologban de ha nem jössz ki vele jól akkor szerintem még kellemetlen helyzet is adni valamit.

Ha barátságos és overall kedves akarok lenni vele akkor találnék ki valamit, ilyen kisebb, mint 10e érték alatt ami oké pénz de nem attól lesz yahtja meg villája szóval inkább szimbolikus.


Örülj, hogy kaptál még egy esélyt és igyekezz úgy élni, hogy legyen értelme, kicsiségeken ne stresszelj sokat, dönts jól, légy jó ember, sztem ennyi :)

2023. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!