Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A magán rendelőkben vajon...

A magán rendelőkben vajon látják az orvosok hogy hol melyik orvosnál jártam még amikor beírják a taj számomat?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látják.
2023. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És nem magánban is látják, hogy milyen magánnál voltál.

Eeszt-ben minden ott van. Kivéve pár érzékeny adat, pl. HIV fertőzés, nemibetegségek, mentális betegségek. Azokat csak az adott területtel foglalkozók látják.

De be lehet állítani, hogy senki ne lásson semmit. Szerintem ez nem túl célszerű.

2023. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok kiváncsiak a kór előzményekre is .
2023. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy látják, mindent látnak ami a rendszerbe felkerül.
2023. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

TAJ-szám alapján mindent látnak és tudnak rólad. Ha akarnád sem tudnád eltitkolni. A beállításokkal nem mész semmire, mert az orvos aszt is látja, hogy levannak tiltva dolgok, 10-20 telefonálás és azokat is látja ami addig elvolt rejtve.

Én is tiltottam le dolgokat, az orvos felált kiment a szobából, és 15 perc után vissza jött, és elmondta azokat a dolgokat amik levoltak tiltva.

2023. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2


Akkor, ha elmegyek egy pszichológushoz első konzultációra, azt nem látják?

Nem szedek semmit , csak szeretnék valakivel beszélgetni.

2023. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Amit letiltottál nem látja az orvos. Tapasztaltam. Szerinted amúgy 10-20 telefon megejtésére van ideje és Kedve?!
2023. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És hogy lehet letiltani?


Van egy fogorvos akihez jártam és mikor megtudta hogy máshoz is elmentem nem látott el többször

Az ilyen hülyék miatt kellene

2023. szept. 19. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Önrendelkezés címszó alatt.
2023. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán fel tudja oldani akinek van ehhez jogosultsága, nem kell ahhoz telefonálgatni senkinek, max felhívja a háziorvosodat, ha erre neki nincs, de nekem egy orvos kollega egyszer mutatta hogy kell, kb. 2 plusz kattintás.
2023. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!