Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most lesz suliban orvosi...

Most lesz suliban orvosi vizsgalat. Mire kell keszulni? Elsos vagyok es felek hogy tul alapos lesz... Masoknal milyen volt? Vagy egy ilyen hogyan nez ki?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Semmi extra. Megvizsgál: meghallgat, gerinced fogja nézni, hasad megtámogatja, vérnyomás, látás vizsgákat, súly mérés. Ennyi szokott lenni nálunk.
2023. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezelőtti években nem volt ?
2023. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Már megint ez a kisfiúkat levetkőztető perverz
2023. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg szerencse hogy lany vagyok
2023. szept. 21. 17:00
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fehérneműig le kell vetkőzni. Anno engem semmi sem zavart, csak az, hogy mi a tökömért hívtak be egyszerre 3 srácot, így olyan volt gyerekkori betegségemet tudták meg, amit nem akartam volna elmondani senkinek, másnap tudta az egész osztály, plusz a tanáraim is. Na ez volt a szemétség.
2023. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na? Megvolt? Mi volt?
2023. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen megvolt.

Hat megvolt, meghallgatott meg a hasam nyomkodta, hatam nezte meg suly, magassag, vernyomas . Csak az volt rossz mikor elol hallgatott meg hogy picit le kellett tolni a nadragot

2023. okt. 4. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!