Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözés mennyire fáj?

Vastagbél tükrözés mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban nagyon fàjt a hasam és el mentem orvoshoz, csinàlt ultrahangot,megnyomkodta és kért vastagbéltükrözést is. Azt mondta nagy valószínűséggel gyulladás. Holnap lessz a vizsgálat.

2023. szept. 28. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha még gyulladt is akkor nagyon fáj. Mesélj amúgy, hol az a hely ahol egyik napról a másikra megcsinálják ezt a vizsgálatot?! A mai világban...
2023. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Magánrendelésen. ha nem is egyik napról a másikra, de nagyon sok vizsgálatra egy héten belül lehet már időpontot kapni.
2023. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, csak kellemetlen, hogy valaki ott matat. Mármint a tudat. Èn már kétszer voltam. Először marha rossz volt (a tudat), de belegondolsz, hogy a doki ezt csinálja napi szinten többször, akkor talán el tudod engedni, ha kínosnak érzed.

Másodszorra már úgy voltam, hogy nem érdekel.

A lényeg, hogy ne feszülj be. Lazulj le. Nekem az segített, hogy a falon lévő képet néztem, arra koncentráltam.

2023. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 Az borzalmas akkor. Magánban. De amúgy nem egyik napról a másikra mert tegnap előtt voltam orvosnál és holnapra van magánba időpontom.
2023. szept. 28. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve voltam. Nem vagyok benne biztos, hogy vastag vagy csak végbél. De adtak bódító inkekciót, így szinte észre sem vettem. Csak előtte hashajtózni kellett, meg utána pihennem.
2023. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy nem lesz olyan nagyon fájdalmas, mert nagyon nem bírom a fájdalmat
2023. szept. 28. 17:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajdalom, inkabb kellemetlen, zavaro erzes. A ferjem szerint az elozo napi hashajtas talan rosszabb erzes volt.
2023. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is így lessz
2023. szept. 28. 21:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de nem fáj. Nyugodj meg!
2023. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Aludni se bírok annyira tartok attól ami lessz.


Köszönöm mindenki válaszát

2023. szept. 29. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!