Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogszabályzóm volt 3 évig...

Fogszabályzóm volt 3 évig most csináltak nekem fogvédőt amit 5 évig kell viselnem 10 órát naponta na most ezt eltörte valaki és én már külföldön vagyok mit csináljak ilyenkor és addig mivel helyetesítsem?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ez komoly, hogy közel 10 évig alakítani kell, mire már kb el is kezdenek esetleg romlani, meg az ember már 30 éves?
2023. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos igen
2023. okt. 9. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el ott egy fogorvoshoz és csináltass egy új sínt. Vagy hívd fel a fogszabályzós fogorvosodat, akinek meg kell hogy legyen a mintád, ami alapján el tudja készíteni újra a régi sínt, amit bedobozol és elküld neked.

De szerintem jobb választás lenne, ha inkább helyben keresnél egy fogorvost, aki pillanatok alatt leveszi a mintát és legkésőbb másnap meg is kapod az új sínt.

2023. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!