Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Annak az orvosnak aki felírt...

Annak az orvosnak aki felírt nekem egy vényes gyógyszert és én rosszul lettem tőle annak kötelessége fogadnia engem ha visszamegyek a rosszulléttel?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem feltétlenül. A betegtájékoztatón rajta van, mik lehetnek a mellekhatasok és mivel hova kell fordulni. Ha pl hánysz az antibiotikumtol, akkor nyilván vissza mész az orvoshoz -nem berontasz a rendelőbe, hanem időpontot kérsz, ugye... Ha súlyos mérgezés tuneteid vagy allergiás rohamod van, akkor mentőt hívsz.
2023. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Fogadni kell,és ír fel másikat.Próbálja megkeresni a jót neked.
2023. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóban az szerepel hogy a gyógyszert felíró orvoshoz. Ami jelen esetben nekem a semmelweis egyetemen van. De már nem oda tartozom.
2023. okt. 5. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt atkerultel másik orvoshoz?
2023. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem egy napja szedem a gyógyszert hanem folyamatosan már egy ideje de nagyon rosszul lettem tőle az elmúlt napokban.
2023. okt. 5. 18:39
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
A betegtájékoztatón mindig az van, hogy a kezelőorvost kell keresni, de hát ki mást kellene? Ez nem azt jelenti, hogy beronthatsz a rendelésére. Ha oda nehéz bejutni, akkor a háziorvosodat is felkeresheted ilyen ügyben.
2023. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes orvost keresd fel.Ha pedig nagyon rosszul vagy,irány a sürgősségi.
2023. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Update: Tényleg a gyógyszert felíró orvosnak/helynek kell fogadnia és fogadtak is. Köszönöm a válaszokat <3
2023. okt. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!