Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 26 éves nő vagyok, a kórházban...

26 éves nő vagyok, a kórházban, ahol mostanában túl sok időt töltök, a betegszállítók, nővérek, ápolók, sőt néhány fiatal doki tegez. Visszategezhetem őket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen!
2023. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Én azt gondolom, hogy nem. Nem illik. Attól, hogy nem tudják az illemet, és bunkók, neked nem kell annak lenni.

Te is ugyanarra a szintre akarsz lesüllyedni, mint ők?

Ha majd kútba ugranak, te is ugrasz utánuk?

2023. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Egy orvost se tegezzél le, abból óriási balhé is lehet.

Inkább kérd meg, hogy ő se tegezzen téged.

2023. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
21%

NEM!


Te vagy a páciens. Ő a magasabb rangú.

2023. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Én harmincon felül vagyok, senkit se tegezek, ha nem ismerjük közelről, jobban egymást vagy nem beszéltük meg, hogy tegeződünk. Van, hogy a boltban letegez az eladó, nem szoktam fogadni, nem vagyunk pajtik.
2023. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
#4 ez nem katonaság, h magasabb rangú valaki. Simán illem kérdése, h orvos-paciens kapcsolatban nincs tegezés, mivel ebben a kapcsolatban fontos, h ne legyen lelki kapcsolat. Ezt a távolságtartást segíti a magázódás. Szó sincs róla, h az orvos magasabb rangú, fölötted álló vagy főnök lenne.
2023. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Én simán visszategezném őket. Régebben megpróbáltam volna merevebben, szertartásosabban viselkedni és maradni a magázódásnál, de most már lazábban fogom fel a dolgokat. Ha ők tegeznek, te is tegezd őket, ennyi.
2023. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Sztem is ha ők tegeznek, akkor viszont tegezni már nem gond, főleg ha csak köszönés kapcsolatban vagy velük. Kezelőorvosnál kicsit furább, de ha ő tegez, te miért ne tehetnéd? Amit a #3-as ír az meg netto baromság. Semmiféle balhé nem lehet belőle. Nem a szocializmusban élünk már, ahol a hullamerev szabályok megszegéséért halál jár.
2023. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
5) Még ha 60 fölött lennél értenélek, de hogy egy 30-as ember ennyire karótnyelt legyen, az vérciki. Te leszel öreg korodra a kellemetlen bácsi, akit mindenki rühell.
2023. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
86%
Mennyi proli van itt. És még csodálkoznak emberek, mikor a HR-en megkapják kis etikett füzetet.
2023. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!