Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ortopédia: közegészségügy...

Musztafa Kebab kérdése:

Ortopédia: közegészségügy vagy magán?

Figyelt kérdés
Szerintetek várjak december-január környékéig időpontra (nameg arra, hogy egyáltalán felvegyék a telefont), vagy fizessek+40.000 Ft-ot magánellátásért?
2023. okt. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen egészségügyi problémával csak magánba szabad menni, ha megengedheti magának az ember. Kisebb várakozási idő és sokszor minőségibb ellátás. Arról nem is beszélve, h mennyivel kellemesebb a légkör, emberségesebbek az ott dolgozók. Egy valamirevaló magánklinikán gyakorlatilag ki van nyalva a paciens hátsója.
2023. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan..csak magán

Én 1x nem volt biztosításom

Elmentem a kórházba

1tetanuszér 1rtg ért és egy olyan kötözésért ami leesett még vàrtam..60k fizettem és 3óra várakozás után (hogy a doki megnézze a leleteket)megelègeltem és leléptem…-.- sohatöbbet csak magánklinika

2023. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: 60.000 Ft-ot kellett fizetned közegészségügyben?
2023. okt. 12. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen mert nem volt biztosításom akkor..

Rtg tetanusz és egy olyan kötés ami a 3órád várakozàsban leesett…

2023. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Sima sztk-ba ne menj, korhazi keretek kozott jo ellatast kapsz ha nem baj hogy ki kell varni. Ha meg surgos gond van akkor allamiban elkehetsz surgossegi traumatologiara
2023. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!