Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözésnél nem...

Vastagbél tükrözésnél nem akar bódítani az orvos?

Figyelt kérdés

Nemsokára tükrözésem lesz. Hallottam olyan rémtörténeteket, hogy hiába volt megbeszélve altatás/bódítás az orvos nem volt hajlandó elvégezni azt, mert "hát kilehet azt bírni" alapon.

Ha velem is megpróbálja majd ezt eljátszani az orvos és én határozott hangnemben megmondom neki, hogy "vagy elkábít vagy nem lesz semmilyen vizsgálat, pont!!" akkor engedni fog vagy hazaküld majd hogy akkor nem lesz semmi?

Esetleg jogi útra lehet terelni, ha nem teljesíti az ígért bódítást?



2023. okt. 13. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj ha feldug valamit a seggedbe?
2023. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem fog fájni
2023. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a biztatást, de nem ez nem volt válasz a kérdésemre!
2023. okt. 13. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
A "ki lehet azt bírni" opcióra van negatív tapasztalatom, vagy csakis az van, szóval ragaszkodj hozzá, hogy bódítás legyen, és ennyi. Macera, plusz pénz és azért nem akarják sokszor. Ez általában azt jelenti, hogy fájni fog valószínűleg és ne akadékoskodj. Az a baj, hogyha már ott vagy és tényleg fáj, kellemetlen nagyon, akkor vagy az van, hogy félbemarad, vagy eltűröd.
2023. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ragaszkodni fogok hozzá. Ha kell akkor elmondom neki C kategóriás állampolgár stílusban is a doktor úrnak, hogy márpedig bódítás lesz.
2023. okt. 13. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szépen el kell mondani és ennyi, nem kell ezt túl aggódni.
2023. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ilyen normális helyen nincs. Ha bódításos van kiírva, akkor azt kell csinálni. Ahol ilyen dumával jönne az orvos én ott tuti nem csináltatnék ilyen vizsgálatot.

Amúgy én ilyen storyk miatt járok magánba. Nem vagyok gazdag, de inkább összespórolom azt a pénzt, amit oda kell fizetni, mint h szívózzanak ilyenekkel.

2023. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
50%

tegnap 19:08


Anyádat, vagy a kurvádat miért baj ha megszoptatja valaki?

2023. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Aranycsillag2 válasza:

Szia.

Hogy sikerült végül a tükrözés? Elviselhető volt? Nekem 2 nap múlva kell mennem....

2023. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Beadták a bódító injekciót rendesen. Az elején amikor a cső felkerült volt egy pillanatnyi kellemetlen érzés aztán nem éreztem semmit, amíg nem kezdett el a befújt levegőtől fájni nagyon a hasam, akkor szóltam is, de már az a vizsgálat végén volt. Nekem pár pillanatnak tűnt az egész, szóval hatott az anyag.
2023. nov. 3. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!