Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dreincso helye csunya. Miert...

Dreincso helye csunya. Miert nem kapcsoltak ossze?

Figyelt kérdés

Tenyleg ennyire nem fontos a minosegi munka? 2 nap utan kivettek a csovet, ugy hagytak a lyukat. Varratszedesnel lattam hogy ronda a seb

2 napos seb meg osszefor szepen

Igy lett egy amorf sebem a hanyag orvos miatt. Mit gondoltok errol? 2 perc lett volna kapcsolni, vagy szorosan osszersgasztani!



#Muteti seb
2022. okt. 7. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szokták, ez nem az orvos hanyagsága.
2022. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De.....miert nem? Tancosno vagyok, nem mindegy milyen lesz. 670000 Ft-ot fizettem ezert az ocsmany munkaert!
2022. okt. 7. 00:34
 3/9 anonim ***** válasza:
De azt nem plasztikára fizetted, hanem egy műtétre. Abban nincs benne a hegek eltüntetése.
2022. okt. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Thundervagora, s igrnis volt szo arrol, hogy s munkam miatt a hegek fontosak. Mindenre megeskudtek, hogy csodas lesz ugy fogjak varni, stb. Csak ez nem igy alakult.
2022. okt. 7. 07:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A drain helyét nem varrják és 12 órásnál régebbi sebet sem varrnak. (Máshol 6-8 órásat sem.) Nyugodtan kérdezd meg az orvosodat, hogy miért ez a protokoll, ennyi pénzért biztosan el tudja magyarázni földi halandók számára is érthetően.
2022. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem varrják össze a drain helyét, felesleges. A sebgyógyulás milyensége meg első sorban tőled függ, nem az orvostól…

Nem tudom elképzelni, hogy egy drain helye annyira ocsmány legyen…

2022. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megprobalok kuldeni kepet. Tehat: azert mentem maganba, hogy szepek legyenek a hegek. A tobbi heg szep, igy feltetelezem hogy velem nincs nagy baj. Ertem, hogy 12 oranal regebbi sebet nem kapcsolnak. De: ha metszettek volna egy kicsit a szeleket s ugy kapcsoljak? Nem az operator vette ki a varratokat, lehet hogy itt csuszott meg a dolog. Esetleg ezt most is meg lehet tenni? Vagy marad a fedokrem. Tegnap mar tancoltam, kemeny darab volt, a vegere leizzadtam a sminket, ezert ilyen fajdalmas. Jo minosegu szinhazi alapozo.
2022. okt. 7. 09:03
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tancosno vagyok, nem mindegy milyen lesz"

És gondolod hogy ez valamilyen kiváltsággal jár a gyógyulás terén?

Ugyanúgy működik a szervezeted mint egy gyári munkásé, vagy egy olajsejké.

A műtét megvolt, annak ilyen az eredménye. Ha neked ez nem felel meg, akkor tovább kell menni plasztikára/sebkezelésre plusz pénzért.

2022. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem jar kivaltsaggal! Nem gondolom igy. Felreertheto voltam, elnezest! Nekem ez a munkaeszkozom. Ezert mentem egy nagynevu magankorhazba, ahol errol beszeltunk elotte.Persze mehetek tovabb, de igy is kihagytam 3 honapot. Majd ha lesz egy kis szunet megprobalok lezeres kezelest esetleg. Ha valaki probalta eltuntetni / tudom, hogy nem tunik el/, vagy szebbe tenni a heget, kerem irja le a tapasztalatait. Kremek, hyaluronsav, kollagen mar volt.
2022. okt. 7. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!