Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudok felkellni az ágyból...

Nem tudok felkellni az ágyból mert elkezdek szédülni ha mégis. Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Ha felülök vagy felállok teszek pár lépést elkezdek szédúlni mintha olvasna fejem belúlről.

Mit csináljak,hogy ez emlúljon?

Ez csak ma reggel óta van.

Volt már korábban nyáron ilyen azt mondták valami belső füll kristály mozog ilynekor és várni kell de nincs más módja,hogy ne szédüljek és legyen hányingerem?

Enni kell ilyenkor cukrosat vagy mi?

Nincsenek vércukor problémáim.


Valakivel hasonló nem történt már random?



#szédülés #hányinger #Belső füll #Vércukorszint leesés
2023. okt. 19. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
*leolvadna a fejem belülröl
2023. okt. 19. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Vérnyomás rendben?

A belső fül problémát orvos mondta? Ha igen, akkor tőle kell megkérdezni, hogy mit lehet tenni.

2023. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vernyomas okozza akkor a sok vizivas segithet
2023. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%
Ha forgó jellegű a szédülés akkor az epley manővert kell csinálni.Youtube videó pl.de egy neurológust felkeresnék.Nekem is volt már párszor ilyen.Csak a fejtorna segít.Ha elmúlik a szédülés akkor pedig a seymont [vagy semont ]manővert kell csinálni.
2023. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es köszöném szépen.Vegre egy éppkézláb válasz!
2023. okt. 19. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Bppv a kristályos dolog. Fülészetre menj vissza!
2023. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

4-es vagyok , nem tudom ki pontozott le , de ha bppv ,kristály okozza akkor bizony a neurológus kell, betanítja a kimozgató gyakorlatokat.

Fülészetre is lehet menni ,de ezzel ott sem tudnak mást csinálni. Tudom mit beszélek mivel nekem volt többször is olyan hogy a mentő vitt el miatta.

2023. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!