Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tanácsot szeretnék kérni mit...

Tanácsot szeretnék kérni mit csináljak? Úgy érzem semmi nem sikerül, mindig csak a rossz van, már felkellni sincs kedvem, nem akarok emberekkel találkozni.

Figyelt kérdés

Nemm akarok beszélgetni, nincs kedvem semmihez, dolgozni is nagy kínok között megyek mert tudom hogy muszáj, nincs életkedvem.

Nem tudom mit tegyek hogy jobban legyek mert most nincs kedvem létezni se?! Van valami praktika erre?

Ami miatt kivagyok és kezdek besokalni,

-meg ismerkedtem valakivel de csak kihasznált nem akart semmi komolyat tőlem csak úgy felszívodott egyik napról a másikra,ha találkozunk akkor úgy tesz mintha nem is lett volna semmi közöttünk, de én meg minden nap gondolok rá,és azt várom hátha még is lesz valami mindenkit hozzá hasonlítok.

-Párkapcsolatra esélyt sem látok mert mindig pofára esek.

-Volt egy kisebb autóbalesetem.

-A kocsimon mindig valaki más álltal most már minden hónapban kár lett pl kitörték az ablakokat rajta stb.

-Indítottam egy vállalkozást de nem megy csak a pénzt viszi.

-A munkahelyemen a főnök egyre több túlórát vár el ami persze soha nincs kifizetve,se kiadva szabadnapba,egyre több az elvárása,az újítások miatt egyre több a betanulás,mindig kitalál valamit.

-Az ismerőseim semmibe vesznek,sértegetnek,bunkoskodnak velem,azt hiszik velem bármit lehet.

-Mindig kialvatlan vagyok hiába alszom bármennyit.

-Egészségügyileg se vagyok a toppon.


2019. nov. 18. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Életvezetési tanácsadás pszichológusnál, más nem jut eszembe :-( túl komplex problémák, laikusként csak sablonos választ tudnék írni. :-(
2019. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Nézz a tükörbe és adj magadnak egy pofont attól felébredsz, illetve az önsajnállattól nem lesz jobb csak meg depressziósabb leszel

2. Keresel valakit ismerőst vagy családtagot és elkezdesz erről beszélni, lehet már csak önmagában az is segít hogy valakivel ezt megbeszéled

3. Ha módodban áll kerress másik állást vagy másik helyre jelentkezz , ebben a hivatal is tud segíteni

4.válts környezetet menj el futni akár fél órára vagy sétálni az feltölt még életkedvel is

5.ismerkedj új emberekkel, az új kapcsolatok jót tesznek , még a vállalkozásnak is .

Menet közben egy életvezetési tanácsadót meg ne felejts el beiktatni

2019. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!