Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvostanhallgató hogyan tud...

Orvostanhallgató hogyan tud több, szélesebb körű tapasztalatot szerezni, ha mentőn dolgozik mentőápolóként, vagy ha segédápolóként sürgősségi osztályon?

Figyelt kérdés
Érdekelnek is ezek, nyári gyakon is sürgin voltam, és úgy tapasztaltam, hogy sok mindent láthattam, sokat tanulhattam, érdekelne, hogy melyiket ajánlanátok. Sürgin viszonylag rugalmas beosztások is elintézhetők elvileg, mentőápolóként mennyire személyre szabható, mennyit kell havonta dolgozni?

2023. okt. 21. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mentő.
2023. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A mentőzés többé kevésbé önálló, aki ezt választja, negyedik v ötödik év után mentőtiszti vizsgát tehet. Ha peches vagy - szakmai szempontból - állandóan szállító kocsira kerülsz v olyan mentőtiszt mellé osztanak be, hogy boldog lehetsz ha kitakaríthatod az autót. A sürgősségi szakmai szempontból jobb, és ha elég ügyesnek tűnsz, akkor nemcsak állhatsz a műtőasztalnál.
2023. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!