Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet a veszprémi...

Hogyan lehet a veszprémi gasztroenterológiára bejutni?

Figyelt kérdés

1 hete hívogatom őket telefonon de folyton foglaltat jelez a telefonjuk.

Időpontot szeretnék kérni tőlük.



2023. okt. 27. 14:02
 1/2 adamliget1 válasza:

Nos én csak a budapesti helyzetet tudom leirni. De ugy vélem a szabály országos. Gasztrora csak háziorvosi beutaloval lehet jeletkezni. Nekem a háziorvos sürgösséggel kérte. Szerencsém volt néhány hivás után felvették.

Vélhetőleg az adminisztrátor volt. A beutaló szept. elején kelt. Elmondtam, hogy sürgösségim van. "Minket nem érdekel" idöpotom nov.5. Ha nem felel meg van egy min. sürgösségi kontingens de ennek a menete: Sürgösségi általános rendelés néhány órás várakozás után triázolás majd újból orákig vársz majd egy sebész dönt, hogy sürgösségi eset e és Ő kér időpontot. Ja és "ultrahang lelelet nélkül ne is jöjjön" Én kivárom a novembert. Hát ez van Orbanisztánban!!! A helyesírásért elnézést.

2023. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van háziorvosi beutalom.

Hasi ultrahangra is 2 hónapot kellet várnom. De már megvan.

Labor és széklet mintának az eredménye a kezemben van.

Már csak a Gasztrora kéne bejutnom de nem tudok még időpontot sem kérni.

Egyszerűen nem veszik fel a telefont. Folyton foglaltat jelez.

Elgondolkoztam már a magán rendelésen is de nem ezért fizetem az adómat.

2023. okt. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!