Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más kórházban is ilyen büdös...

Más kórházban is ilyen büdös van? Mit találjak ki anyámnak, hogy ne kelljen felmennem?

Figyelt kérdés
A nagynéném az egyik kórház belgyógyászati osztályán fekszik. Mindig erőlteti anyám, hogy menjek én is, csak "köszönj be neki". Már a folyosón végig a húgy és fos szag, de nagyon durván. Meg az áporodott bűz. A szobákban rendesen az állott, áporodott bűz iszonyat húgyszaggal keveredve. Ugye a legtöbb pelenkás, de szerintem azt sem cserélik, ha ennyire bűz van. Ameddig ott lettem volna kicsit kiszellőztettem volna a szobában, de le vannak szerelve az ablakokról a nyitók, ahogy a folyosó végén is, távirányítóval működik, mert kinyitottam volna. Nem hiszem el, hogy az ott dolgozók ezt nem érzik és nyilván van "szag" ilyem helyen, de lehetne minimalizálni, sőt pont azért. A másik,.higy képzelem, higy ilyen körülmények között hogyan terjednek a vírusok és mi egymás. Ott jártunkkor SOHA nem szellőzettek és kérdeztem máskor sem. Egyszerűen undorító, ami ott megy. Ha felmegyek oda, volt, hogy elkezdtem öklendezni a bűztől és utána fél napig enni sem bírok, mint ott jártam. Nem akarok odamenni. Anyámék NEM ÉRTIK MEG. Ugye eljössz, ha már itt vagy legalább köszönj. Ami vicc, hogy az öcsém meg soha nem megy, egyszer volt, mégis rendben van.
2023. okt. 30. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kórházban van ez. Legalábbis amikben én jártam.

Ne menj, ha nem akarsz. Mi lesz, ha nem mész? Erőszakkal odavonszolnak?

2023. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A belgyógyászat ilyen. Nem cserélhetik azonnal, a sokszor szapora hasmenésben szenvedőket.

Van aki mellé mobil wc-t tesznek, azt sem ürítik azonnal. Erre kevés a 2 ápoló általában...

2023. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Udv az osztalyokon mint ujonc, es udv a magyar egeszsegugyben. Pszichiatria, neurologia osztalyon sem mas, voltam osztalyon 3 hetig, ket korhazban, ugyanez. Meg kell szokni, nem tehetsz mast. A legjobb volt amikor ki tudtam nyitni az ablakot de az ablaknal PONT egy olyan idos-csoves emberke volt (a legtobbjuk telen direkt ezert megy pszichiatriara, azt mondjak szuicidok es akkor kotelesek befektetni oket, de elkuldik oket 2 - 3 nap mulva es ez megy korbe korbe).


De full meleg volt, sok volt a beteg egy osztalyteremnyi helyiseget kepzelj. Nyitni akartam az ablakot, nyitottam, amint elment mar csukta be. 2 neurologiai beteg volt akik maguk ala kakaltak, behugyoztak egy nap tobbszor. Noverek csak reggel jottek egyszer. Iszonyu buz volt. Allott, meleg bezart ajtoval aludjal ilyen buzzel.


De ami egy tapsot erdemel es egy konny is hullik a szemembol neha nosztalgiakent, az a korus, amit elhorkolnak este 8-an. Brutalis ember. Brutalis. Kertem anyam hozzanak mar egy rohadt fuldugot ez lehetetlen igy elaludni. A falak vekonyak, volt egy skizofren-kleptomanias csaj mellettunk, atlehett hallani hajnalban ahogy pszichozis alatt beszel magaban suttogva hangosan.


Igen. Visszamennek egy csapattal, akik telefujjak dezodorral a szobakat, lekenik a falakat golyossal, az agyakat is vegig de nem a fekvo reszt. Ablakokat is. Novenyeket is. Mindent.

2023. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem lehet általánosítani a kórházakra.
2023. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már kijelentette, hogy ma is megyek...
2023. okt. 31. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok belgyógyászati osztályon, krónikus belgyógyászati osztályon ez van, én is tapasztaltam rokon látogatás során. Sajnos sok a beteg és kevés az ápoló és a betegek ott fekszenek a teli pelenkában egész nap.
2023. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!