Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy különleges magánklinikát...

Egy különleges magánklinikát keresek amely ismeretlen problémát tár fel, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Anyum 46 éves, de úgy viselkedik mint a 80 évesek.

Képtelen aludni tartósan, csak szakaszosan, napi 3 órát kb.

Mindig felkel a lábában jelen levő fájdalomra.

A térde garantáltan be van gyulladva de ennél sokkal nagyobb lehet a probléma amit állami korház nem hajlandó feltárni. Egyszerüen teljesen leszarják. Anyum érzi, hogy közel jár a halálhoz, nem véletlen, de ez nem helyes.

Foglalmam sincs mi lehet a problémája és nincs pénze sem magán orvosra. Arra gondoltam... Mivel nekem sincs, de én keresőképes vagyok, felveszek annyi hitelt amennyi csak kell, és feltáratok mi a baja anyumnak. 🥺


- A térdével van valami, gyulladás lehet

- a lába vészesen fogyatkozik évről - évre de fogalmunk sincs miért. Én húsevő parazitára tippelnék de azt mondta akkor az egész testéből kellene fogyni, de csak a láb ami kritikus terület.

- nincs már a lábán IZOM. Azt látom lassan zsír sem, de izom mintha megszünne jelen lenni. A csontja tökéletesen kitapintható.


- a tartása sem a legjobb, most fog kapni egy tartás javítót, de nem a gerince fáj, hanem a lába.

- új Skechers cipője 2 hónapos de már most nagyon kényelmetlen, fáj a lába benne, nem tudni miért mert a járása nem kritikus.


Nem akarom anyát elveszíteni. 😔

Hova menjek ahol ismeretlen problémát tárnak fel?



2023. nov. 6. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek a háziorvostól kellene egy nagylabort kérni a fenti panaszok figyelembe vételével.
2023. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen nincs. Az orvostudomány szépen feldarabolta a testet és mindegyik négyzetcentire más orvos van. Olyan, aki mindent tud nincs és sokan mossák kezüket meg elküldenek, hogy semmi bajod nincs (akkor is ha van, csak max nem az ő területükön).


Én amivel kezdeném:

- TBs nagy labor. De minden, amit csak ki lehet írni TB-re. Minden minden.

- Ezekkel az eredményekkel érdemes elindulni magánba, mert legalább az alapok meglesznek ingyen.

- A térd az ortopédia, talán kezdjétek ott. A gyulladásnak ki kellene jönnie a nagy laborban. Ilyenkor pl a CRP magasabb az átlagnál.

- Össze kellene gyűjteni MINDENT, amit érez anyukád. Fájdalom, fáradtság, letörtség, stressz, ködös agy stb. Lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy normális, de lehet, hogy valami jele. Pl. az én betegségem egyik jele a folyamatos szorongás és álmatlanság. Ez alapján tud dolgozni az orvos.

- Ha megvan a nagy labor, gyere vissza ide, és megpróbálunk segíteni.

2023. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd a ritka betegségek rendelését a Debreceni Egyetemen.
2023. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fehérvérsejtszámmal is baj lehet. Mivel gyulladás van, ezért a megengedettnél több. Ez magával hoz számos fehérvérsejtet előállítók eltérő értékét. /Absz. neutrophil szám, Absz. lymphocyta szám, IG# (immature granulocyte content), IG% (percentage of immature granulocytes, stb./

Baj lehet a vörösvértestszámmal is, és az azt előállítók értékeivel. /RDW-CV (RBC distribution width), RDW-SD (RBC distribution width), stb./

Baj lehet a hemoglobinnal kapcsolatos értékekkel. Lehet krónikus vashiány is, és a gyulladás miatt biztos a CRP érték sem jó.

Első lépés a vérvétel, és ezzel párhuzamosan az átlagnál jobban tápláló étkezés.

Jobbulást és erőt kívánok a sok feladat végrehajtásához.

nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtál?
nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!