Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Faj az anyajegy leszedes?

Faj az anyajegy leszedes?

Figyelt kérdés
Leszeretnék szedetni 3 anyajegyemet és azt szeretném tőletek kérdezni, hogy az nagyon fáj? Az egyik a szemöldököm alatt van pont es az nem fájna? Nagyon látszódna a heg? Kit ajánlotok? Köszönöm!
nov. 8. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem vettek le nemrég pyogen granulómát (hasonló az anyajegyhez) lézerrel, nem fájt sem akkor, sem utána. Kicsit kellemetlen volt utána, ahogy húzódott, viszketett ahogy gyógyult, de semmi komoly, viszont hiába kentem mindennel, amit ajánlott a doki, vigyáztam a sebre is, mégis csúnya nagy heg maradt ott.

Ha már nem fogok szoptatni, akkor lehet csináltatok egy hegplasztikát, pár 10e forintból megvan elvileg.

nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lakóhelyed szerinti sebészetet.
nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az, hogy kihez menj, az tőled függ, pl. mennyit szánsz rá. Plasztikai sebész megoldja, hogy ne húzódjon a gyógyulás alatt sem.
nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!