Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha keszedeten az anyajegyem(...

Ha keszedeten az anyajegyem( az arcomon can es nem tetszik meg nem is vagyok szép vele) akkor ah latszani fog utána? Nyilván nem az ingyenes orvoshoz mennék hanem fizetnék érte… nem kezeres lenne , mivel az anyajegyem kiáll

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Feher heg lesz. Eloszor domboru, aztan lapos. Esetleg evek alatt elmulik.
2023. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem lézeresen szedték le, már többször is.

Nyomtalanul eltűnik, csak kb. 2 hónapig nem érheti napfény.

2023. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 es valaszolo, és az anyajegyed kiallt calamennyire?
2023. máj. 9. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt kiálló anyajegyem, levetettem, nincs semmi nyoma se! Attól függ, hogy milyen módszerrel veszik le! Nem

Mindegy! A barátnömnek kuemelkedő anyajegyét kivágta egy szépség-orvos, csúnya nyoma maradt!

2023. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kimetszéssel távolították el, a bőrgyógyász ugyanis azt mondta, normális orvos nem ajánl lézert, hiszen azt nem tudják szövettanra küldeni. Semmi nyoma sincs, pedig az arcomon volt.

A gyógyulás attól is függ, hogy hajlamos-e az illető a csúnya hegesedésre. Ez viszont genetika.

2023. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!