Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatásban vastagbéltükrözés?

Altatásban vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz a vastagbéltükrözésem altatásban.

Tapasztalatokat szeretnék hallani akinek ALTATÁSBAN volt.

Volt már nekem bodításban, de mivel fájt nem csinálták tovább, ezért most altatásban fogják.

Soha életemben nem voltam altatva, kicsit parázok. Ez milyen durva altatás? Gondolom azért nem olyan kemény mint egy műtétnél.

Illetve kicsit megfáztam. Próbálom addig kikúrálni magam, azt hallottam ha valaki beteg nem altatják. Mondjuk azt nem tudom miért nem.

Azért megcsinálom a tisztító kúrát, aztán lesz ami lesz.


nov. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem már altattak háromszor. Lehet, hogy rosszul tudom, de minél hosszabb ideig altatnak, annál „rosszabb". Vastagbél tükrözésem is volt, de nem altatásban. Kaptam valamit, amitől nagyon vidám lettem,a végén felém fordították a monitort és láttam magam belülről. Szerintem kevesebb mint 1 órát fogsz aludni, nem lesz gond, bár valószínűleg nem jöhetsz el azonnal. Túl kómás leszel utána és aludni fogsz. A megfázásról én is azt hallottam, hogy kizáró ok. Egyébként nekem a tisztítás volt a legnehezebb az egészben.
nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De miért kizáró ok? Lehet nem kelek fel ha beteg vagyok?

Nekem is a tisztítás jó sz@r volt meg lesz is. Azért remélem nem hiába csinálom meg.

Ja egyébként igen valami olyan altatás lesz, hogy ha felkeltenek elvileg felkelek egyből. 15-30p a vizsgálat hivatalosan. Szerintem sem altatnak 1 óránál tovább.

nov. 12. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudom. Az altatás nem olyan, mintha mondjuk altatót használnál. Géppel lélegeztetnek amíg alszol. Talán ezért nem jó, ha beteg vagy.
nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!