Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek vastagbéltükrözé...

Holnap megyek vastagbéltükrözésre (altatásban). Valaki írna tapasztalatokat egészen az előkészítéstől, ébredés utánig? Mennyi ideig tart a vizsgálat? És akit altatnak meddig kell bent maradnia a Kórházban? Utána lesz fájdalmam vagy hasmenés?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem rég voltam, de nekem nem altatasban csinaltak szoval csak azt tudom elmondani hogy a vizsgalat milyen. Ha erdekel. :)

Utana fajdalmad nem lesz, max egy kis feszulest fogsz erezni, mert maradhat benned levegő. De az hamar kimegy. Olyan erzes mint amikor fel vagy puffadva.

Hasmenes elofordulhat utana (nekem 2x kellet mennem a vizsgalat utan), ha meg dolgozik a hashajtó.

2017. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na túl vagy rajta? :)
2017. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, adtak kontraszt anyagot?
2017. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!