Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit vigyek a kórházba? Boka...

Mit vigyek a kórházba? Boka műtét 2-3 napig leszek bent?

Figyelt kérdés

Pizsomának egy egyszerű melegítő elég lenne? Fehérnemű gondolom még, egy pár papucs.


A műtét ideje alatt az értéktárgyakat hol őrzik meg (mobil, pénztárca stb.)?


A műtétre igaz nem meztelenül tolnak be (gondolom nem a saját ruhámban, de ettől függetlenül lesz rajtam valami, alsónemű esetleg)?


Az igazat megvallva eddig csak látogatóba voltam a korházakban.


Állami gondozott voltam és nincs sok családtagom vagy ismerős akitől kérdezni tudnék erről.


23 F



nov. 19. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Papucs, pizsama, pohár, evőeszköz, WC papír, tisztálkodószerek,alsónemű, kézfertőtlenítő. Jó, ha viszel magaddal olvasnivalót, telefontöltőt, kekszet esetleg, ha megéheznél. Alapvetően reggeli-ebéd-vacsora van. A műtét alatt alsónadrág lehet rajtad.

Kitartás!! Remélem minden rendben lesz veled!

nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Törüköző,űditő .Műrétre adnak ruhát,sajátodat ne viheted be .

Mindent elmondanak előtte .

nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha bokaműtét, akkor olyan nadrágot vigyél, amit fel is tudsz majd venni bokamozgatás nélkül. Azért az nem egyszerű még egy bő nadrág esetén sem.
nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!