Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van bárányhimlő tünet nélkül? ...

Van bárányhimlő tünet nélkül? Egy òvòdában mennyi ideig tarthat egy himlő jàrvàny?

Figyelt kérdés
A kislànyom ovijában himlő járvány van, én pedig 7 hetes terhes vagyok, mèg soha nem voltam az szüleim szerint. Biztosra megyek ès csinàlok egy tesztet,mivel nagyon szeretne ovodaba menni.Remelem ,ha kimutatja hogy voltam himlős akkor mehet ovodàba. Volt valaki hasonlò helyzetben?

nov. 21. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A gond, hogy a bárányhímlö a tünetek megjelenése elött két héttel már fertöz, szóval hiába tartod otthon a gyereket, már régen elkaphatta, csak MÉG nincs tünete, de közben fertöz.
nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!