Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvodában BÁRÁNYHIMLŐ bukkant...

Óvodában BÁRÁNYHIMLŐ bukkant fel. Kisfiam csoportjából már ketten megbetegedtek. Kisfiamon kijött 2 pötty, de nem biztos, hogy himlő. én már átestem anno bárányhimlőn. Mennyire árthat ez nekem most? 25. hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már voltál bárányhimlős, akkor semmi baj.
2012. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor bárányhimlős voltam akkor volt anyukám terhes a húgommal (korábban ő is volt már). Semmi baja nem lett a húgomnak, sőt talán valami extra védettséget szerezhetett, mert gyerek korábban nem kapta el...csak sajna akkor még nem volt oltás ellene (vagy nem tudtuk) így nem lett beoltva és 20 évesen esett át rajta. na az nem volt leány álom neki. De ami a lényeg, hogy a babádnak nem lesz semmi baja. A kisfiadnak meg jobbulást!
2012. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat!!!
2012. ápr. 4. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van és egymás után lettek most himlősek. A kicsi most van a 2. hétben én meg 16 hetes terhes vagyok. Engem is rigattak ezzel, hogy majd baja lesz, de a gyerekorvos azt mondta mivel már voltam himlős nem lesz semmi baj.
2012. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha tutira voltál (régi oltási könyvedben, vagy leggázabb esetben körzeti kiír vérvétel tesztre) akkor immunis vagy, nem kaphatod meg újra. de derítsd ki, mert nekem is anyukám emlékszik bárányhimlőre aztán mint kiderült az rózsahimlő volt meg emlékszik rubeolára, közben az sose voltam, hanem oltást kaptam ellene vagy mi... tutira derítsd ki, ha voltál, nem lesz bajotok
2012. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én akkor vittem dokioz bárányhimlővel a fiamat,amikor még 2 napom volt mensiig,mivel terveztük a babát aznap délután tezteltem,pozi lett.Mivel már voltam bárányhimlős,szerencsére ránk nem volt hatással,szép nagylány van a pocakomban:)

27 km

2012. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. már a fél óvoda elkapta...

tutira voltam bárányhimlős, el is kapartam egy két helyen,ami a mai napig látszik. remélem a legjobbakat!!

2012. ápr. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!