Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most voltam fogászaton, és...

Most voltam fogászaton, és nem tudom, hogy ami történt azután fájni fog e jobban a fogam?

Figyelt kérdés

A fogorvos (szerintem) gyökérkezelte a fogam, ilyen kis sárga meg piros végű tűkkel matatott a fogamban. Viszont mivel szuvas volt, fúrt a fogamba egy hatalmas lyukat. Ezzel a lyukkal semmi nem történt… mármint nem lett betömve meg semmi, azt mondta majd egy hét múlva menjek vissza. És majd akkor tömi be. Szerintetek?


Ui.: ilyenkor lehet dohányozni? Foghúzás után tudom, hogy nem ajánlott, illetve hallottam hogy fogtömés után “szabad”. De így?



nov. 23. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted fogorvos??? Ez konkrétan gyökérkezelés, ilyenkor kifúrják a gyökereket és nyitvamarad, hogy tudjon tisztulni, majd 1 hét múlva megnézik, ha kell még matatnak benne tűkkel, tisztítják újra, úgy tudom ilyenkor az elhalt szöveteket szedik ki. Lehet még több alkalommal is lesz ilyen és csak a legvégén tömik be gyógyszeressel, ideiglenessel, stb., majd az orvos ezt eldönti.
nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A “szerintem” az arra vonatkozott, hogy gyökérkezelte.

Mert nem mondta, hogy mit csinál, csak erre következtettem. A kis sárga es piros tűk miatt.

nov. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!