Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8 napja hasmenés, hasi görcs...

8 napja hasmenés, hasi görcs mi lehet?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál, elsőnek influenzának gondolták, 3 napja szedem a széntablettát egyenlőre nem érzem hatását, a székletem nyálkás véres, mondta a doki hogy gasztroenterologiára menjek, ahol csak csütörtök péntek lehet időpontot kérni.



Lázam volt 5 napig az most már nincs, jobb a helyzet mert eddig óránként jártam 2-3x most naponta kb 6x wcre de valami nem oké!


Senki nem mond semmit!

2 hete nem tudok dolgozni, ez valami vicc…


Tudom ti se vagytok szakértők, de volt valakivel hasonló, elmúlik ez már 10 napja itthon fekszem.



nov. 27. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyunk szakértők. Menj el újból az orvoshoz.
nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem ez bélgyulladásra utal. Valamilyen gyógyszerrel biztos elmúlik majd.
nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3x voltam dokinál, állitólag vírusos, azért érdekelt , hogy valakinek volt ilyen?
nov. 27. 17:43
 4/5 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok, azt mondta a doki h virusos de kaptam gastrora beutalót azért, hogy meglessenek
nov. 27. 17:44
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre IBS-re gondolnék.
nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!