Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Burritot és sült kolbászt...

Burritot és sült kolbászt ettem egy étterem, 3 napja egyfolytában a WC-re rohangálok, szörnyű ételmérgezést kaptam. El fog ez múlni valaha? 18/L

Figyelt kérdés

Még vasárnap este jártam egy étteremben, burritot és sült kolbászt ettünk. Hazafelé menet, úgy egy szűk óra múlva nagyon melegem lett, és folyamatosan izzadtam. Gondoltam, biztos nagyon meleg van idekint, azért van ez. Majd felszálltam a buszra és ott már elég komolyan rosszul éreztem magam. Hányingerem lett, megfájdult a hasam, zuborogni és görcsölni kezdett. Mikor leszálltam, rohantam a megállóból haza, mert egyszerre akart kitörni belőlem a kolbász és a burrito. De nem értem el az otthonom időben, egy bokorban kihánytam az egészet, miközben telefostam a farmeromat. Utána egésg éjjel a WC-re rohangáltam, akárhányszor elaludtam, újra felébresztett a puffadt, zuborgó hasam. Ha épp nem hánytam, ment a hasam egyszerre, böfögtem (amit mindig hányinger, majd hányás követett) és fingottam, mert rettenetesen felfújt az étel.

Reggel már fel sem bírtam kelni az ágyból. Megpróbáltam kijutni a lakásból, de 5 percenként gáz lett volna megállni egy mosdónál.

Azóta eltelt 3 nap, ha csak iszom egy korty vizet, 10 perc múlva ki is jött belőlem, durva gyomormorgások és görcsök közepette.

A barátom még húslevest is hozott a nyugtalan hasamra, de azt is vissza kellett utasítanom, mert tudtam, hogy 1-2 kanál után 30 perc szenvedés következett volna.


Majd kifordul a belem, szörnyen érzem magam. Próbáltam gyógyszert bevenni, de nem marad meg bennem.


Istenem, szörnyen rosszul esett az étel...😑🤒🤢🤮



2021. jún. 9. 17:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*ettem
2021. jún. 9. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1-2 széntabletta nekem ilyenkor segíteni szokott.
2021. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És persze sok folyadékot rá.
2021. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mi olyan izgató abban hogy mindig kitalálsz egy komplett fosós sztorit amit elmesélsz a gyk-n mintha egy fiatal lány lennél, mindenesetre nagyon sivár, beteg kis életed lehet.

Annyira tipikus a stílusod, hogy azonnal felismerem a kakifantomos kérdéseidet.

2021. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Rossz a kategória is amúgy....
2021. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Miert viszel bele irodalmi szalat?

Egy napig tart, ha nem virus, utana a labadozas jon. Szalmonella ilyen kitarto pl. Infuzio kell a vegen, ha valaki nem vesz hidratalo cuccot, italport, recept nelkul kaphato. Magyarorszagi termeknevet nem tudok, de a patikus igen.

2021. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. Milyen szinu volt a farmer? Latszott rendesen? Szomszed latta? Szolt illedelmesen hogy vigyazz befostal?
jan. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!