Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova érdemes fordulni több...

Hova érdemes fordulni több mint másfél hete tartó erős vállfájdalommal??? Tb és magánúton ajánlásokat ia elfogadnék, Budapesten belül.

Figyelt kérdés

Baromira fáj a vállam, és így ennyire még sose fájt.... Pihentettem máe tobb mint egy hete nem tornázom.

Kenegetem jégzselével. Jegelem. Rettentően fáj. Ha nyújtok, utána jobban. Nemtudom hova mehetnék, nyilván a legjobb hely tb alapon lenne....

Sose vlt még ilyen vállfájdalmam mondom ezt igen hosszú sportolói múlttal.

Én amúgy arra gyanakodtam a vállfájdalom elején, h lehet rosszul súlyzoztam. De pihentettem mindent elkövetek, h jobb legyen, apró kis kizdulatokra is úgy benyílal a fájdalom (pl ha odanyúlok az ajtó kilincshez, h kinyissam az ajtót), és kicsit a kulccsonytomnál is fáj...

Elég magas a fájdalomküszöböm, de az h nem javul eléggé aggaszt. Plusz kezdek bedilizni a fajdalomtól es nem akarok agyba főbe gyógyszert szedni.



nov. 28. 03:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Reumatológia

Ortopédia

nov. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szakszerűtlen súlyzózástól akár idegbecsípődés is lehet.

Első körben reumatológia szakrendelés. Kérj beutalót.

nov. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Először háziorvos, majd elküld szakrendelésre.
nov. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziovost ajánlom. Nem lehet megmondani mi a baj ezek alapján, kell fizikális vizsgálat.
nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Háziorvosbak elmondod mi van es tovabbkuld. Ugyis kell tole a beutalo, anelkul meg ugyse tudsz sehova menni. May maganban
nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A haziorvosom a covid óta megmaradt sajnos online formaba, szinte csak az aszisztense dolgozik a budapesti rendelőbe, amíg ő otthon van... Ha valami olyan van az aszisztense messengeren íe neki, amugy meg kb minden mast is az aszisztens csinál... Egyszerre vesz fel telelfont, ír emailt, es aki bekopog az ablakon annak kinyitja es kiadja a papírokat, aki meg bemegy a rendelobe annak meg a rendelő ajtajan. Nem vicc. De kész vicc amúgy. Na ezt leírtam. Ugyh ha valaki, akkor a haziorvos megvizsgalbi nem fog. Heti egyszer ha bejár.

Akkor amc beutalót majd ketek, aztan az aszisztense megírja. Bár mire bekerulok az ortopediara vgy reunara addigra fixen behulyulok a fajdalomtól. Már SMR hengereztem mert a lapockamnal is érzem a fajdalmat, meg nyújtottam... Na a nyújtástól, még rosszabb lett a fajdalom.

nov. 29. 01:43
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, mert tudni kellene először mi az alapprobléma és akkor arra kell külön olyan gyógytorna, vagy akármilyen kezelés.
nov. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elmondod az asszisztensnek a tuneteket es hogy kersz beutalot ortopediara. Ha tenyleg igy mukodik gepszeruen akkor fog adni
nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen így mükődik. Áprilisra kaptam időpontot ortopédiára. És az a durva h egyáltalan nem javul... Konkretan ha ki van egedve a hajam nemtudok átnyúlbi bal oldalról jobb oldalra h megigazítsam,és mar majdndm 2 hete szenvedek minden nap. Nehezen mozog, akaf, recseg, ropog, es nagyon nehezen mozgok.

Mar azon is agyaltam mi van ha kificamodott? Mondjuk ha áprilisig igy járkálok, lehet akkor még hosszútávon rosszabb is ennel. Bar ennel rosszabb ne legyen

dec. 1. 01:50
 10/14 A kérdező kommentje:

Végül bementem a sürgősire sajnos, mert brutálul fájt. Ott egy röntgent készítettek, ami fura vlt, hiszen nem a csontom van eltörve. És olyanoakt írtak az ambulánd lapomra, h Acromioclavicularis izületi sérülés rockwood 1. Jelentsen is bmit. A doki annyit mondott h ez egy húzódás.

Ennyi lenne csak? Egy sima húzódás ami ekkora káoszt okozz h nem bírok átnyúlni egyik oldalról a másik oldalra, h a fülhallgatót berakva a fülembe is fájdalmat érzek a vállamba. Nem vgyk gyenge de tényleg nagxon faj. Meg még ilyeneket írtak, Az acromioclavicularis izület kiszélesedett, 4 mm, a coracoclavicularis rés szabályos. Jelentsen bármit. Nem volt idő kerdezoskodni. 2 hete pihentetem es nem lett jobb szinte rosszabb. Jegeltem, kentem, nem tornáznom, xiloxot bevettrm este, es nem jobb. De annyit mondtak pihentessem tovabb.

Koszi mindenkinek.

dec. 2. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!