Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova forduljak a problémámmal?

Musztafa Kebab kérdése:

Hova forduljak a problémámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen megbetegszek a hidegtől, így az év felében nem tudok teljes értékű életet élni. Volt már rádiófrekvenciás mandulaműtétem, de az nem hozott változást. Allergiát mondtak még, de negatív lett az allergiatesztem. Most pajzsmirigy alulműködésre gyanakszom, de az endokrinológusnál elakadtam, mert sosem lehet őket elérni. Gondolkoztam még magánon, de nem szeretnék elverni több százezer forintot a semmire, mert még az se garancia a pontos diagnózisra.

dec. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alulműködés elhízással, álomkórossággal, lelassulással jár.
dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy fázékonysággal is. Node ha ez sem a megoldás, akkor mi lehet az?
dec. 5. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigybetegség szűrésére tökéletesen elég a TSH, amit a háziorvos is kérhet.

De amúgy nem valószíná, hogy bármi konkrétumot fogasz találni a gyenge immunrendszered hátterében. Egészséges táplálkozás, sport, D-vitamin pótlás. Ennyit tudsz tenni.

dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na pont ez zavar, hogy egészségesen élek, mégis szenvedek télen, míg az egészségtelenül élő emberek egy szál pólóban rohangálnak.
dec. 11. 10:47
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as: orvos vagy, esetleg van tapasztalatod pajzsmirigy vizsgálattal?
dec. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!