Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hová forduljak a sperma...

Hová forduljak a sperma problémámmal?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy maszturbálás után a spermám szinte teljesen sárgás színű, sűrű, darabos és zselés szerű. Undorító. Pár hónappal ezelőtt voltam here ultrahangon herefájdalom miatt, de nem mutatott semmit. Akkor viszont elfelejtettem ezt megemlíteni a dokinak. Azt fontos megemlítenem, hogy sajnos pszichiátriai gyógyszereket szedek, nagyon ritkán "csinálom", mert egyszerűen nem kívánom. Nem tudom, hogy ezzel a problémával urológust keressek fel, vagy egyenesen menjek el egy sperma vizsgálatra, ahol mintát kell leadni és megvizsgálják. Azért kérdezem, mert pénzben nem mindegy. Magánúton akarom elrendezni a dolgot. Egyik sem olcsó, de nem mindegy, hogy két helyen kell fizetnem, vagy elég csak a sperma vizsgálat.


Ui: Szerintetek mi lehet a baj? A ritka maszturbálás vagy gyulladás?


23/F



2023. szept. 26. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Andrológust keress fel.
2023. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Sehova,.mert nincs itt kóros elváltozás .
2023. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Urologus. De ha ritkan ejakulalsz, lehet, hogy csak tul suru.
2023. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintetek mi lehet a baj? A ritka maszturbálás vagy gyulladás?"


A pszichiátriai gyógyszerek.

2023. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld meg gyakrabban kiverni, heti kétszer-háromszor legalább. Lehet nehezen fogsz elélvezni, ha nem igazán kívánod, de tényleg lehet hogy csak az a baj, hogy felhalmozódik a sperma meg a nemi mirigyek váladéka, és ha megfelelő gyakorisággal kiengeded, akkor megszűnik a probléma.


Én is szedtem ilyen jellegű gyógyszert, bár nekem ezt a mellékhatást konkrétan nem produkálta. Én is sokszor igazából csak azért vertem ki, mert tudtam hogy nem egészséges ha túl sokat pang bennem a cucc.

2023. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!