Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová forduljak a hát problémám...

Hová forduljak a hát problémámmal?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, tegnap valószínűleg idegbecsípődésem volt,és azóta annyira fáj az egész hátam hogy alig bírok menni vagy feküdni,mozogni... hová forduljak ilyen problémával? Az ortopédián fél év mire fogadnak [ régebben is fájt,de akkor enyhén és januárra adott időpontot]. Vagy enyhíteni mivel tudnám? Köszönöm
2011. okt. 1. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyhíteni Lóbalzsammal, és függeszkedéssel többek között. Amugy meg menj először a házihoz, lehet, hogy a reumára küld majd. Nemcsak rheumás öreg néniket kezelnek ott.
2011. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Priviben tudok címet ajánlani.
2011. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon nem hiszem hogy idegbecsípődés.

mikor történt mit csináltál éppen?

Mindenképpen menj orvoshoz.

A gondos doki mindenképpen fog gyógytornát és masszázst ki írni, de a forró fürdő is jót tesz neki meleg pakolások, ha nem kérdezz rá, hogy miért nem, ha nagyon súlyos amit nem hiszek akkor nem ezek az elsők, akkor lehet műteni kell. Ha nem kell műteni és mégsem ír ki ilyet kérdezz meg egy gyógytornászt vagy egy gyógymasszőrt róla. Lehet drága maszekban ilyen szolgáltatást venni de a későbbi munka képességed múlik rajta, mert ha visszajön bizony a táppénz elég kevés lesz.

Persze fájdalomcsillapítót és izom lazítót is, de a teljes gyógyuláshoz a gyógyszer nem elég, vissza fog jönni ha nem kúrálják ki rendesen.

Egyedül is tornázhatsz de mindenképp kérdezz ki egy EÜst mert ezzel is sokat árthatsz magadnak ha nem jól csinálod.

Mozgatni kell mindenképp. Legközelebb meg elkerülni úgy tudod hogy meg erősíted a gerinc izmaidat, pilátes erre pl nagyon ajánlott.

2011. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

amúgy órán ültem és hátradőltem volna,de egy hatalmas fájdalom és azóta kínlódom :/

2011. okt. 1. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha túl vagy rajta mindenképpen tartás javító tornán kell részt venned vagy itt reklámozzák oldalt ezt a Spidermedet, tornával kiegészítve nagyon jó.
2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!