Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez rendes kivizsgálás volt? 20/L

Ez rendes kivizsgálás volt? 20/L

Figyelt kérdés
Ma voltam fül-orr-gégészhez,fizettem is nem is keveset a vizsgálatért de éppen megnézte a fülem,kiszedett egy füldugót,megnézte az orrom meg a torkom megnézte valamennyire..ennyiböl látta volna ha bajom lenne? A gégeráktol félek nagyon,ennyiböl látta ha valami baj van? A nyelvem alatt van egy kissebb göb egyik oldalt mintha a mirigy lenne megduzzadva már egy jó ideje meg fehér folt a nyelvemen azt észre se vette..kérdeztem hogy jol megvizsgált e azt mondta igen,a torkomon nem lát semmit,meg se tapogatta a nyakam se a nyorokcsomót se. Pedig a legjobb orvos állitólag,mintha feszült is lett volna,nem tudom..

dec. 5. 23:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

"mintha feszült is lett volna,nem tudom.."


Lehet nem csípi a hipochondereket, akik megkérdőjelezik a véleményét.

dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire fosol, házidokitól kérj labort!
dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#első perctöl olyan volt
dec. 5. 23:25
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindegy, ne hipochonderkedj.

A gégerák ritka, leginkább alkeszeket és dohányosokat érinti és azokat sem 20 évesen.

Ne költs orvosokra a semmiért pénzt.

dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha valami olyat látott volna aminek nem lenne szabad ott lennie, akkor mondta volna, illetve javasolt volna további kivizsgálást más szakorvosnál akik mélyebben benne vannak ebben. Labor meg kimutatja ha valami gáz lenne
dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor, ha bajod van, zavar vmi kérdezd meg. Végülis azért mentél, hogy megmondja mi a göb nem, meg a folt a nyelveden. De elvileg mindígvazzal kezdik, hogy megkérdezik mi a beteg panasza. :) Ha nem is volt panaszod fölösleges volt menni végülis..
dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt annyira nem értem, mert ha zavar az a göb meg a folt, akkor azt miért nem mondtad neki? Nem azért mentél, hogy ami zavar, arra rákérdezzél?
dec. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 gabor49 ***** válasza:
82%
ne képzelj be betegségeket magadnak
dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 jah,de azt hittem ez nem hozzá tartozik mert szájsebészhez is voltam ezzel a problémával,és nem tudtam hogy ez a fül-orr-gégészhez is tartozik.
dec. 6. 08:27
 10/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szájsebész mit mondott?
dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!