Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb alapon gyogytorna?

Tb alapon gyogytorna?

Figyelt kérdés

Amikor 14 voltam azt mondtak hogy gerincferdulesem van,mondtak hogy menjek el uszni.Szuleim nem vittek el,nem foglalkoztak vele.Most 19 vagyok es egyre rosszabb a gerincem,hajolni alig tudok,nagyon faj a derekam es a vallam is.

Masziroztatni probaltam de 1 percnel tovabb nem birtam,annyira fajt hogy sirtam :/

1 evvel ezelott ki tudtam ropogtatni a gerincemet,most mar ki se roppan es rettentoen faj.

Azt hallottam hogy a gyogytorna fizetos,es nagyon draga,allami korhazba nincsen gyogytorna?

Tenyleg csak magan van?

( Sulizok meg,viszont esti tagozaton szoval nalunk nincsen tesi igy gyogytorna se

munkat pedig meg nem talaltam mert fiatal palyakezdo noket nem akarnak felvenni egy boltba se mert sok evnyi tapasztalatot kernek plane hogy mellette iskolaba jarnak,de ez lenyegtelen,a lenyeg hogy nem tudnam finanszirozni a magan gyogytornat es anyukam sem)



dec. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A háziorvos ad beutalót reumatológiára, onnan meg elküldenek gyógytornászhoz, ha szükséges. TB alapon, ingyen.
dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az egyes írja. Nekem serules miatt volt gyogytorna oda ortoped orvos kukdott.

De az elso megallo a hazidoki akitol kell beutalo

dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!
dec. 6. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Tb alapon is biztos találsz valami ingyenes kezelést (pl. felénk egy időben pont úszójegyeket is osztogattak a gerincproblémákban szenvedőknek).

Viszont ha ennyire fáj, akkor biztos egy boltban kellene elhelyezkedned? Ott tudtommal sokat kell talpalni, álldogálni, nekem pedig pont ez a kettő szokta odavágni a szintén ferde gerincemet...

dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tb alapon szokott lenni, de meg van, hogy mennyire vagy jogosult, legalábbis én úgy tudom. Nem gerincferdülés miatt, hanem más problémából már az egyik családtagom vett igénybe gyógytornát, meg volt, hogy hány alkalmat biztosítottak neki ingyenesen.
dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor engem gyógytornára küldött a reumatológus, akkor 10 alkalom volt mindig. Szükség esetén ismételni lehet. De mindenképp kevés. Minden gyógytorna - akár ingyenes, akár fizetős - arra jó, hogy ott megtanulod a gyakorlatokat, és otthon rendszeresen tornázol, minden nap. Csak így hatékony.

Egyébként még masszázs is jár TB alapon, csak hosszú a várólista.

dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!