Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vényköteles gyógyszert vény...

Vényköteles gyógyszert vény nélkül kisírni mekkora esély rá hogy sikerül?

Figyelt kérdés
dec. 9. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Semekkora. Minden számítógépen van, ki sem engedi adni, amíg a vényszámot be nem ütik. Egy patikus sem fogja az állását eldobni amiatt, hogy neked legyen mitől betépni.
dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

LEHETETLEN.

Nekem azt sem adták ki amikor a FELÍRT gyógyszerből csak nagyobb kiszerelésű volt.

Rohadtul ellenőrzik ezeket a dolgokat, a te két szép szemedért senki nem fogja az állását kockáztatni.

dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Sird ki a háziorvosnàl, vagy ha ő sem ír fel ilyesmit ,menj magánrendelésre pszichiáterhez, ott ha tejelsz, tuti fel fogja írni.
dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

??? A kérdést sem értem. Ha elfogyott a gyógyszered, bemész a sürgire és felírja ott bármilyen orvos a megszokott gyógyszeredet.

Ha nem erről van szó, akkor mégis mit képzelsz?

dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem lombikos terhesség alatt, mikor immungyengítőt (szteroid, Prednisolon) kellett szednem és immunológus írta fel, nem akartàk a gyógyszertàrban kiadni, mert hogy kismama vagyok. Alig bírtam elmagyarázni nekik , hogy viszont ha nem gyengítik az immunrendszerem , a szervezetem kilöki a babát. Aztán nagy nehezen kiadták. Szóval valamikor még a jogosan felirt gyógyszert sem akarják kiadni.
dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Drog kéne, mi?
dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem drog, finanszterid.


5-10 éve bármit kiadtak felénk, de azóta meghalt a gyógyszertáros.

dec. 9. 21:28
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
#5: Ilyen nem létezik. Egy gyógyszert ha felír egy szakorvos, akkor azt ki kell adni. Nálunk ezt lombikos orvos írta fel egyébként, simán kiadták, igaz nekünk lombik előtt.
dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogják kiadni, de a neten van egy csomó (nyilván illegális) webshop, ahonnan tudsz rendelni.
dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
8-as! Ki is adta a gyógyszerész, csak eléggé sokat képzeld magáról és kikérdezett, hogy valami transzplantációja volt valakinek, arra kell a Prednisolon, vagy miért kell? Aztán elmagyaráztam neki, hogy végülis az történt, mert lombikos beültetés volt , az végülis majdnem transzplantáció 🙂. És hogy nekem kell ez a gyógyszer, akkor voltam 12 hetes és a 24 hétig fog is kelleni. Aztán végül megértette. Fontoskodott inkább.
dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!