Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kisfiam 7 éves és bent fogták...

Kisfiam 7 éves és bent fogták a kórházba. Én nem tudok éjjelre bent maradni vele a 6 honapos teso miatt. Édesanyám bent lehet vele ilyenkor? (Siofoki kórház)

Figyelt kérdés
dec. 11. 16:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

A kiskorú betegnek joga van arra, hogy szülője, törvényes képviselője, illetőleg az általa vagy törvényes képviselője által megjelölt személy mellette tartózkodjon.


Eütv. 11§ (4)

dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%
Én biztos nem hagynám magára, bevinném a testvérét is. Gondolj bele, milyen érzés lenne neki, hogy rosszul van és még az anyukája is cserben hagyja a testvére miatt. Nálunk volt hasonló, bevittem magammal a kicsit, kapott ágyat, ott szoptattam. De ha nem maradhatott volna bent, akkor is a nagyobbal maradok, neki nagyobb szüksége lenne rám, a kisebbnek nem lett volna baja pár üveg tápszertől vagy lefejt tejtől
dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 babyboom567 ***** válasza:
63%
Én a hármassal értek egyet.Biztosan a kórházban lévő gyerekkel lennék, mama meg tápszerezze a kicsit, nappal meg hozza be szoptatni,te meg fejjed a tejet.
dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

"Én biztos nem hagynám magára, bevinném a testvérét is."


Nem engedik be a csecsemőt.

dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
3, én pl hét évesen megértettem, hogy a testvérem csecsemő.
dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
87%
Maradhat vele mama. A 3-assal egyetértek egyébként, bevinni nem lehet valószínű a tesót,de én is a beteg gyerekemmel lennék kortól függetlenül.
dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
5, még ha be is engednék... minden második gyerek valami hányós-f.sós vírussal van bent, ki az a nemnormális, aki bevinné a kicsit?
dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
8as, és ki az, aki magára hagyná a kórházban fekvő, beteg 7 évesét? Én biztosan nem. Maradjon otthon a kicsi a mamával, én pedig azzal a gyerekemmel lennék akinek az adott helyzetben nagyobb szüksége van rám.
dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Logikusan a nagyobbal kellene maradni. A kicsit bárki meg tudja etetni, bárki el tudja látni, a világon semmi baja nem lesz attól, ha pár napig nem látja az anyját. A 7 évesnek eleve traumatikus élmény a kórház, nyilván lesznek olyan vizsgálatok, kezelések, amik kellemetlenebb, esetleg fájdalmasak, olyankor az anyjára van szüksége.
dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!