Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egészségügyi intézmények...

Az egészségügyi intézmények hogyan viszonyulnak azokhoz, akik már pereskedtek az intézmény ellen..?

Figyelt kérdés

dec. 19. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szív. vagy koponyaműtétet szerintem azért nem ott csináltatnék.
dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg tilos lenne ugye minden, de ha feljelented az orvost, hogy félrekezelt, telefont nyomkodott, órákig vártál, akkor nyilván elmondja a kollégájának, ha megtudja, hogy arra jársz. Szóval valószínűleg már úgy fog hozzád viszonyulni, hogy te vagy a feljelentgetős. Direkt félrekezelni egyébként sem és emiatt sem fog, de hűvös fogadtatásra számíthatsz és lehet nagyobb méretű katéter lesz csak raktáron.
dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobban megnyomják az injekciót.
dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, sőt jobban odafigyelnek, ha tudják, nehogy gáz legyen megint, de kedvelni nem fognak soha. Bár függ attól is, hogy mi történt. Betegként én személy szerint nem mennék oda többet.
dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki fognak nézni onnan, rideg, elutasító, undok viselkedés.
dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!