Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos csak úgy tud betegáll...

Az orvos csak úgy tud betegállományba venni ha bent van a rendelőben?

Figyelt kérdés
20-21.-ére kellene tàppènzes papír, de legközelebb 27.-én fog rendelni a háziorvosom, ès mivel csak 5 napra tud visszamenőleg tàppénzes papírt adni ha jól tudom, pont nem fog beleesni a 20-21. ha írok neki emailt hogy erre a 2 napra kellene a papír, akkor fog tudni adni 27.-én? jelenleg a településemen mind 2 orvos szabadságon van, kiraktak egy papírt hogy egy másik településen lévő orvoshoz lehet menni, de sürgősségi ügyeletnek van írva, de ő is sima háziorvos. de gondolom ő nem tud nekem papírt adni.
dec. 22. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Hívd fel az ügyeletet és írj emailt.
dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Tudtommal a legrövidebb tp-zes idő 3 nap, szóval 2 napra nem is tudna felvenni. Ha nincs az orvosod, akkor mindig van kijelölt helyettesítő, nála tudod intézni.
dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a probléma az az, hogy a kijelölt helyettesítő is szabadságon van ma, és csak sürgős esetekkel lehet a másikhoz fordulni.
dec. 22. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Amelyik orvos szabadságon van, annak van helyettesítője. Ha az is szabadságon van, akkor annak is van helyettesítője. Odamész, elmondod, h mi a problémád és ők meg fogják oldani. Ha már ott vagy nem fognak elzavarni papír nélkül.
dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!