Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Régen történt átmeneti idegbén...

Régen történt átmeneti idegbénulás okozhat ennyi idő után ilyen fájdalmat futás közben?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6-7 éve megsérült a bal lábfejemben egy idegvégződés aminek hatására egy ideig részben lebénult, ez azt jelentette, hogy felfelé nem tudtam emelni. Gyógytorna, áramos kezelés, rendbe jött. Sose hagytam abba a sportot de valahogy a futás sosem volt erősen jelen, nemrég viszont bevezettem (szerettem volna), viszont arra lettem figyelmes, hogy kb 3-5km után nagyon fáj a bokámnál lévő izom, csak az a rész ami sérült volt, csak akkor ha felfelé emelem. Azt érzem, hogy az izom fáj és nem izület, egyébként, ha megállok utána kb 20 perc és semmi gond, viszont futás közben kénytelen vagyok megállni annyira fáj. Nem szeretném annyiban hagyni főleg, hogy csak 21 vagyok. Volt valaki már hasonló cipőben, egyáltalán erre lehetne visszavezetni ezt az egészet vagy ez valami teljesen új dolog lehet, merre lehetne ezzel elindulni vizsgálatra?

jan. 3. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne azt firtasd, hogy ki járt hasonló módon, hanem irány az orvos a te konkrét tüneteiddel. De ízibe, mielőtt ismét komolyabb probléma adódna.
jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!