Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretném a szemem színét...

Szeretném a szemem színét megváltoztatni szines kontaklencsével. Kell előtte szemészeti vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell:


OPTOMETRISTA SZEMVIZSGÁLAT (KONTAKTOLÓGUS)

színes kontaktlencse illesztés

tórikus kontaktlencse illesztés

bifokális kontaktlencse illesztés

multifokális kontaklencse illesztés

kontaktlencse viselés betanítása

látásgondozás


A vizsgálatainkhoz a legmodernebb vizsgáló és diagnosztikai eszközökkel rendelkezünk.

2010. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem kell. Én is szeretném kipróbálni, majd írd le a tapasztalataidat.
2010. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod tönkretenni vele a szemed, akkor nem árt. Mert a görbületet azt pl. honnan találod ki. Nagyon kényelmetlen a nem megfelelö kontaktlencse. Meg drága is ahhoz, hogy próbálkozz. De a Te döntésed.
2010. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kell egy szemvizsgálat az optikában, mert az, hogy a látásod jó, még nem jelenti azt, hogy kontaktlencse viselésére is alkalmas vagy. Ezenkívül meg kell határozni a görbületet is, a rosszul megválasztott méret kényelmetlen, a színes lencsénél meg különösen...
2010. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Persze.Anélkül nem tanácsos.
2010. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Igen kell a vizsgálat. Sok helyen, ha rendelsz kontaktlencsét, ingyenes a vizsgálat és van ingyenes próba lencse is.

2010. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést feltettem egy szakembernek. Sajnos az a helyzet, hogy színes kontaktlencséből csak olyan létezik... ez a kemény, vagy milyen... Az a lényeg, hogy k...ra elzárja a levegőtől a szemet, és csak néhány órára lehet használni. Buliba, poénból használhatod, de - én is nagyon sajnálom, hogy így van - sajnos ez nem úgy meg, hogy meg akarom változtatni a szemem színét, és akkor hopsz, ott az új szemszín.
2010. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt valami hozzáértő a szakember...Színes lencséből pont hogy nincs kemény, csak lágy lencse....
2010. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont hogy úgy megy, hogy akár naponta változtathatod a szemed színét: ha a szemed és a pénztárcád bírja.

[link]

2010. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!