Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi pénzt kaptak a magyar...

Mennyi pénzt kaptak a magyar házi orvosok minden egyes beadott covid elleni oltás után?

Figyelt kérdés

Az olasz orvosok pld 9 eurót kaptak minden egyes beadott vakcina után:


[link]


Valaki tudja?



jan. 10. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, én nem a háziorvosnál kaptam :)
jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, forintra pontosan meg tudom neked mondani.


SEMMIT


Háziorvos vagyok, a magyar oltási kampány legnagyobb balf.szsága az volt, hogy ránk hárították az oltások beadását, így gyakorlatilag az amúgy sem működő EÜnek azt a részét is leterhelték ami még esetleg érdemben normálisan tudott volna dolgozni.

jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezdesz majd az információval, ha megtudod?
jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Anno en se nem haziorvosnal kaptam. Hanem egy masik varosba egy fogalmam sincs milyen olto helyen.. tele volt emberekkel aki mind oltasra vartak.. es a fele kb bele is halt utanna.. nekem se sok kellet hozza.., de azota sokat gyengult az immunrendszerem, es iszonyat gyorsan ossze szedek minden sz@rt es dupla annyi ideig tart sajnos.. munka veget meg muszaly volt fel vennem, pedig nem akartam. Ha meg nem vetted fel, ne is vedd soha fel. Hidd el jobb nelkule az elet. Nelkule szulettunk es eddig is tudtunk nelkule elni es utanna is fogunk tudni...
jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nordzsesz ***** válasza:
73%
A "semmihez" képest pl. a mi körzeti orvosunk elég "jól"-értsd. szinte erőszakosan- promótálta az oltást ahhoz képest, hogy köztudott róla, hogy a saját anyját is eladná típusú..., még a postán is győzködte az embereket menjenek hozzá oltatni...
jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Minden kicsit is normálisabb orvos promótálta az oltást függetlenül attól hogy szereti e a pénzt.

Senki sem kapott érte semmit, csak éppen mindenki tudta hogy oltás nélkül háromszor ennyi halálos áldozat lett volna és lényegesen hosszabb korlátozások kellettek volna.


Egyébként pont azok szedtek be hatalmas összegeketet akik a beteg helyett a csapba nyomták az oltást aztán leigazolták.

jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

megmondta Luc Montagnier professzor is mielőtt eltették láb alól hogy 2-3 év és az mRNS oltottak hullani fognak mint a legyek, es sajnos tapasztalom is körülöttem, egyre tobb a rákos ismerősöm, a stroke meg szívbeteg:



[link]

jan. 14. 10:36
 8/15 A kérdező kommentje:
jan. 14. 10:37
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
És most a háziorvosok ellen uszítani jöttél ide?
jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, a lelkiismeretükre volnék kíváncsi.
jan. 14. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!