Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres ondóm volt, kivizsgáltak...

Véres ondóm volt, kivizsgáltak, minden rendben, de a dolog nem múlt el, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket kérném.

Kb. 1,5 héttel ezelőtt pici vért találtam az ondómban, másnap pedig már az egész vérrel kevert volt. Természetesen rögtön elmentem az urológiára, ahol laborba küldték tenyészetre az ondómat, ill. volt vizeletvizsgálat és prosztatamasszázs utáni vizeletminta leadás is.

A leletekre 1 hetet kellett várnom, addig medveszőlőlevél teát ittam. Most megkaptam, szerencsére minden negatív.

Az 1 hét alatt türtőztetnem kellett magamat, most pedig azt a tanácsot kaptam, hogyha lehet, akkor minél többször szexeljek, hogy ürüljön (?).

Kaptam rá egy Pollstimol-Cernil nevű készítményt, illetve továbbra is napi 2x iszom a medveszőlőlevél teát.

Most ott tart a dolog, hogy az egész rozsdabarna színű...


Pluszban rájön, hogy néha fáj a hasam alja, illetve a derekam, de ezen segít a tea, illetve pár napja borzasztóan érzékeny lett a herém.


Az orvos úgy küldött el, hogy majd 1 hónap múlva menjek vissza, ha nem javul a helyzet, de addig még azért sok idő van.


Kicsit meg vagyok ijedve, olyan érzésem van, hogy ez már sosem fog elmúlni.


Tud valaki esetleg valamit mondani erről a dologról, hogy mennyi idő után várhatok némi pozitív változást ezen dolgok függvényében?

Volt olyan oldal, ahol azt olvastam, hogy kamillatea + C-vitamin is segíthet. C-vitamint eddig is napi 1000mg-ot vittem be, de most a kamillát nem akarom keverni a medveszőlővel.


Köszönöm előre is a válaszokat / tanácsokat.



Üdv



2014. febr. 12. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orvos is 1 hónapot adott a gyógyulásra. A gyógyszereknek is idő kel amig hatni kezdenek .

Egy kis türelmet javasolnák.Nálad a prosztatával van gond .

A prosztata betegségek nem szoktak gyorsan ,látványosan gyógyulni .

2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálok várni.

Azóta minden nap szeretkezünk a párommal és még mindig barnás/rozsdabarnás az egész...


Van másnak esetleg tapasztalata, tanácsa?

2014. febr. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!