Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jár ingyenes betegszállítás?...

Jár ingyenes betegszállítás? 11 heti gipsz levétele után a kezelő orvos a kórházban azt mondta, hogy betegszállítóval menjek a gyógytornára. Háziorvos szerint nem jár. A fizioterápia vezetője szerint a haziorvosnak kell rendelni oda-vissza útra.

Figyelt kérdés

Az első alkalom az állapot felmérés, arra viszont nem rendelhető, csak a kezelésekre - olvastam a neten

Mit tehetek? Rendes taxi sokba kerülne, betegtaxi mégtöbbe. Családból és az ismerősök között senki nincs, aki segíteni tudna.



#gyógytorna #Betegszállíto #11 heti /77 napi gipsz
jan. 14. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg tudod nevezni (nem nekem, pláne nem nyilvánosan, hanem saját magadnak) a kezelőorvost, aki levette a gipszet? Na, rá hivatkozva - nem nekem, hanem ott a kórházban érdeklődnék. Ezt adja írásba, mármint azt, hogy NEKED, A TE KONKRÉT esetedben, JÁR a betegszállító.


Ha írásba adja, akkor max. őt meszelhetik el (állásból való kirúgás, pénzbüntetés). Ha csak szóba mondta, - főleg, ha erről nincs hangfelvétel - akkor azzal kb. annyit érsz, mintha én azt mondanám, hogy menj el az X.Y. pékségbe, mert ott félrerakattam neked 20 db zsemlét ingyen, (és semmi ilyesmit nem tettem.) Nyilván nem fognak ingyen adni. Ha szóban marad, ugyanez lesz a helyzet a te esetedben is.

jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1/1-es válaszoló! Mint kiderült, jár az ingyenes betegszállítás, mivel tömegközlekedési eszközt korlátozott mozgás miatt nem tudok igénybe venni. A háziorvos 12:00 utánra meg is rendelte, ám 15:00-ig nem értek oda, az időpont előrejegyzésre viszont 16:00-ig van lehetőség, tehát nem várhattam tovább rájuk, mégis taxit kellett kérnem.
jan. 28. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!