Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a vérplazma adás?...

Milyen a vérplazma adás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, hogy elmenjek vérplazmát adni. Kicsit patázom tőle, de valószínűleg csak azért mert első ilyen lenne, még véradáson se voltam soha :D

milyen a folyamat? közben csinálhatok/tudok csinálni dolgokat? (olvasás, telefonozás stb) mármint arra gondoltam, hogy nem szív e le nagyon maga a folyamat közben

ti milyen hamar mentek? és melyik helyet ajánljátok?



jan. 24. 20:43
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom,H voltál-e azóta.

Én 3x adtam plazmát, vért 10x.


Mindkettő folyamat közben szabad az egyik kezed tudsz Pl telefonozni, én véradás közben gyakran a nővérekkel dumálgatok :)


A plazma adás kellemetlenebb mivel visszapumpálnak beléd alakos elemeket és csak a plazmát viszik, véradás meg kb.mint egy komolyabb/ hosszabb vérvétel.

Tavaly ősszel voltam először plazmaadáson, azóta háromszor voltam.... Nekem feszìti a vénámat, ìgy inkább megyek vért adni, hiába a plazma pénz.


Változó,H kit mennyire visel meg. Valakinek meg se kottyan.

márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!